• Wpisów: 111
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 95 dni temu, 14:57
  • Licznik odwiedzin: 17 185 / 259 dni
 
arethi
 
Arethi: Czy warto jest być kobietą, która pokazuje, że coś jest nie tak, ale nie mówi? Trzyma się swoich przekonań. Chce aby mężczyzna je odgadł. Wyczytał z niej. Ale tylko tyle ile ona chce. Nie za dużo, bo wtedy poczuje się zagrożona. Taki test na to jak ją rozumie. Facet jednak nie myśli jak ona. Pogłaszcze, przytuli, da prezent, gdzieś zabierze. Zrobi wszytko, aby poczuła się lepiej. Będzie leczyć tylko skutki, bo zwyczajnie nie wie. Rzeczy, które są dla niej najważniejsze na świecie - dla niego są niezrozumiałe. Ona chce aby to zrozumiał. On też chce, ale to nie działa. Nie wie, że czasami trzeba coś zaakceptować. Bez zrozumienia. Nawet, gdy nas to irytuje.

Czy warto być facetem, który się przyzwyczaja? Który kocha, jest na każde skinienie. Każdą prośbę. Lecz to nie wystarczy, bo nie wyjdzie z inicjatywą. Robi wszystko dobrze, ale o każdą rzecz trzeba go prosić. Przytuli kobietę, bo powie, że jest źle. Pocieszy, gdy widzi, że jest smutna. Pochwali wygląd, gdy widzisz, że się wystroiła. Porozmawia, gdy widzi, że tego potrzebuje. Jednak nie zrobi tego, gdy widzi, że wszystko jest dobrze. Chce pomóc, ale nie umie się cieszyć.

Czasami nawet najpiękniejszy zamek upada. Nie pozostaje kamień na kamieniu. Często się nawet nie wie kiedy i dlaczego. Nie da się go samemu odbudować.

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.