• Wpisów: 113
  • Średnio co: 3 dni
  • Ostatni wpis: 110 dni temu, 21:34
  • Licznik odwiedzin: 17 526 / 378 dni
 
arethi
 
Arethi: Witaj.

Wracam tutaj. Z nową dawką ciekawości i emocji.

Planuję zrobić z tego mój dziennik. Przemyślenia i przeżycia. Potrzebuję tego. Pomaga w złych chwilach i pozwala zapamiętać te dobre. Prawdopodobnie potem będę wracał do tych wpisów, tak jak zawsze to robiłem na poprzednich blogach. Przepraszam płeć piękną, ale prawdopodobnie będę się do Ciebie zwracał jako "on". Z lenistwa nie chce mi się tak mocno uważać na każde słowo i specjalnie go poprawiać.

Człowiek nigdy nie jest za stary na pisanie bloga.O sobie? Jestem nerdem. Nerdem z dużym sercem. Wciąż okazuje się, że z za dużym.

Dla jednych jestem młody. Dla innych bardzo stary. Uważam wiek za dość znaczny wskaźnik doświadczenia życiowego i ogólnego ogarnięcia, ale wiadomo, że nie jest to regułą.

Nie powiem, że jestem inteligentny. Każdego kogo się zapytacie czy jest inteligenty, to nigdy nie odpowie, że nie jest. Musisz sam to wywnioskować.

Jestem wysoki. Mam długie włosy. Mocno się wyróżniam w tłumie. Każdy mnie zapamiętuje przez mój wygląd.

Znacznie bliżej mi do introwertyka niż ekstrawertyka, ale umiem rozmawiać na żywo.

Posiadam raczej pospolite hobby. Anime, gry komputerowe, granie na instrumencie i tworzenie. Tworzenie różnych rzeczy. Może kiedyś opowiem. Chociaż to nudne.

Posiadam niewielu znajomych (nie wiem czy mam nawet stu znajomych na Facebooku), z którymi utrzymuję stały kontakt. Za to każdy z nich jest na pewien sposób wartościowy. Ostrożnie dobieram znajomych.

Jestem po dość świeżym rozstaniu z dziewczyną po dość długim związku. Przeraża mnie, że poradziłem sobie z tym tak szybko, ale to prawdopodobnie dzięki pomocy olbrzymiej ilości ludzi. Nawet tych, po których bym się tego nie spodziewał.

Jeżeli chodzi o bloga, to raczej będę pisał co myślę, a nie myślał co piszę.

Możliwe, że będzie tutaj trochę metafor, ale nie sądzę, że będzie to coś z czym nie będziesz mógł sobie poradzić. Kto wie? Może wyciągniesz z mojego bloga nauki, dzięki którym ominiesz wielu nieprzyjemnych sytuacji. Może nauczysz się rzeczy, które Cię do takich sytuacji doprowadzą. Może będziesz go czytać bez i nic nie wyciągniesz.

Jeżeli myślisz, że wiele już w życiu widziałeś, to jesteś w błędzie. Nikt nie widział.

Okazuje się, że nawet najbardziej uparta ostryga czasem musi się otworzyć.

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego